Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel kadro ile Gonca Beauty Center Güzellik Merkezi , samimi, güleryüzlü bir hizmet anlayışına sahip olarak size hijenik ortamda Kocaeli’de %100 Müşteri memnuniyeti odaklı olarak, bay ve bayan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de kullanılan en son teknoloji cihazlarımız ve konusunda uzman kadromuz ile cildiniz ve güzelliğinizi sizin kadar önemsiyoruz. Herkesin cilt bakımı ve güzelleşme ihtiyacına ulaşmasının bir hak olduğu düşüncesiyle dönemsel kampanyalı fiyatlarımız ile sizleride Gonca Beauty Center Güzellik Salonumuzda görmekten mutluluk duyarız.

Gonca Beauty Center Güzellik Merkezi olarak öncelikli misyonumuz; güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir.

Bu yolda kaliteli hizmetimizle birlikte Kocaeli’nin, ‘hakkında en çok olumlu konuşulan ve yorumlar yapılan’ Güzellik Merkezi olma amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gonca Beauty